Szanowni Państwo,
W zawiązku z rozpoczęciem stosowania z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (RODO) dbając o bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych, pragniemy Państwa poinformować o kilku, niezmiernie istotnych kwestiach. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, a w przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 

Kto jest Administratorem Państwa danych osobowych ?
Administratorem Twoich danych osobowych jest Doorpanels Sp. z o.o. 49-100 Niemodlin, Opolska 54. Możesz się z nami kontaktować przez formularz kontaktowy dostępny na naszych stronach.

 

O jakich danych osobowych mowa ?
Chodzi o dane osobowe, które są zbiera w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług. W związku z tym, potrzebujemy następujących Państwa danych : imię, nazwisko, nazwa firmy, adres firmy oraz NIP. Ponadto w celach kontaktowych : e-mail lub / oraz telefon

 

W jakich celach Doorpanels Sp. z o.o. przetwarza moje dane?
Ponieważ złożyłeś zapytanie przetwarzamy Twoje dane osobowe w szczególności w celu wykonania zawartej z Tobą Umowy, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz korzystania z naszych usług. Nasi pracownicy mogą kontaktować się z Tobą w celu obsługi Twoich Zapytań.

 

Skąd posiadamy Państwa dane osobowe ?
Dane osobowe otrzymaliśmy od Państwa w trakcie lub w celu nawiązania współpracy / zlecenia usługi.

 

Czy podanie danych osobowych jest obowiązkowe?
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek zawarcia umowy. Niepodanie tych danych uniemożliwi jej zawarcie.

 

Przez jaki czas przetwarzane są dane osobowe ?
Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3-ech lat (dane służące do obsługi i realizacji zamówienia) oraz 6-ciu lat (informacje rozliczeniowe).

 

Jakie prawa ma Użytkownik ?
Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji zamówienia. Jak zawsze masz prawo dostępu do danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wniesienia sprzeciwu. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować.

Czy moje dane będą przekazywane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG)?
Nie.

Adres:
ul. Opolska 54
49-100 Niemodlin

Godziny pracy:
Pon-pt 8:00 – 16:00
Sob. 9:00 – 13:00

Zadzwoń lub napisz:
+48 889 371 315
+48 77 500 02 60
biuro@doorpanels.pl